Přírodní doplňky stravy

E-Shop - ON-LINE obchod > Přírodní doplňky stravy > fin Ginkbicaps - ginko biloba

fin Ginkbicaps - ginko biloba

Ginkbicaps obsahuje výtažek z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), který je také nazýván „stromem moudrosti a dlouhověkosti“. Ginkgo biloba vykazuje antioxidační vlastnosti, přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat kognitivní funkce (poznávací procesy a operace, např. koncentrace, paměť, myšlení).


(id:300 109)
445,-
dostupnost: skladem

fin Ginkbicaps

(doplněk stravy)

Extrakt z jinanu dvoulaločného

Ginkbicaps obsahuje výtažek z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), který je také nazýván „stromem moudrosti a dlouhověkosti“. Ginkgo biloba vykazuje antioxidační vlastnosti, přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat kognitivní funkce (poznávací procesy a operace, např. koncentrace, paměť, myšlení). U Ginkgo biloby se uvádí, že podporuje krevní cirkulaci v mozku, srdci i nohách (což je důležité např. u diabetiků), pomáhá udržovat paměť, má kladný vliv na koncentraci, podporuje fyzickou i duševní pohodu.

Fin GINKBICAPS - doplněk stravy

Složení 1 kapsle: látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý; extrakt z Ginkgo biloby 63 mg, hovězí želatina, barviva: oxid titaničitý, indičtin

Obsah účinných látek v 1 kapsli: ginkgoflavonglykosidy 7,2 mg

Obsah: 50 kapslí/18 g

Doporučené dávkování: 1 kapsle.

Návod k použití: ráno s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti a k používání jako náhrada pestré stravy.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, PSČ 739 94, Česká republika

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

 

EAN: 6428300090318


 

TOPlist
Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg