DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Moje doporučení a TIP

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Moje doporučení a vyzkoušené tipy

 

 


JAK ODSTRANIT VOSK Z OBLEČENÍ !?

Mám živnost na praní a mandlování. Často se setkávám s rozlitým a zaschlým voskem ze svíček na ubrusech z restaurací.

codi energicVždy jsem nejdřív odstranila vosk žehličkou přes papírový ubrousek ,nebo utěrku a používala na skvrnu přípravek na mytí nádobí a vyprala. Po vyprání vypadalo vše v pořádku. Ovšem po vymandlování byla mastná skvrna ještě větší. Bylo mi trapně za špatně odvedenou práci, ale o žádném prostředku na tak silnou mastnotu jsem nevěděla a když, tak nebyl účinný.

Až mě kamarádka doporučila, ať zkusím odmašťovač CODI ENERGIC.

Nejdřív jsem váhala, ale nakonec jsem si jeden objednala. Postup jsem opakovala úplně stejně, žehlička, savý papír, ale místo prostředku na mytí nádobí jsem skvrny postříkala odmašťovačem, dala prát a čekala jsem na výsledek. 

Při mandlování jsem nevěřila vlastním očím!! Skvrny zmizely! Měla jsem obrovskou radost, protože s tímto problémem jsem se potýkala skoro dva roky. Až pak jsem si přečetla, že odmašťovač CODI ENERGIC odstraní veškerou mastnotu z jakýchkoliv povrchů. Mám ho již vyzkoušen i na barevných tričkách a kalhotech. Bez obav ho můžete použít. Nezanechá žádné vybledlé fleky!

Jednou mě tak napadlo, že syn si umazal celkem drahé kraťasy na ...od smůly a samozřejmě je již nenosil. Vzala jsem odmašťovač a co myslíte??? Kraťasy už opět nosí !!

I na tyto skvrny je odmašťovač jednička!! Nyní se již bez něho neobejdu !!

Super pomocník v kuchyni (sporák, trouba,digestoř, dlaždičky apod.), při praní (veškeré mastné skvrny), pánové při mytí auta, kola (motor,disky,dráty,apod.) a dokonce i ruce od šmíru !!

Vřele doporučuji všem !!! A těm kterým jsem doporučila si ho objednávají opakovaně ;-)

Pokud chcete také, tento jedinečný výrobek  na našem trhu vyzkoušet - můžete třeba hned


KOŽNÍ ALERGIE, ANEB JAK NA NI

ale relief gelBěhem léta a opalování zejména u moře často trpím na alergii. Ta se projevuje u každého jinak .U mě na velice svědivé potníčky na zádech. Je to velice nepřijemné i nehezké! No, ale co by člověk pro hezké opálení neudělal.

Letos jsem byla vyzbrojena na doporučení mé kamarádky 100%aloe vera gelem

Po čtyřech dnech jsem si jako pokaždé spálila záda a pupínky byly tady. Nepříjemné svědění, spálená zada,no co lepšího si na vytoužené dovolené přát!! Jelikož jsem na tuto situaci byla připrvena, použila jsem onen aloe gel. Světe div se!! Okamžitě došlo ke sklidnění spálených zad i potníčků,které do rána zmizely!! Jindy jsem nemohla druhý den na sluníčko a tentokrát jsem vyrazila hned ráno a v úplné pohodě vydržela celý den na mém milovaném sluníčku. Večer opět nátěr gelem a celá dovolená proběhla v klidu a pohodě.

Právě nyní je u nás doma aktuální tém a - opět alergie!!

Můj syn(22let) v pondělí dobral antibiotika a v úterý jsem s ním už jela na kožní. Pan doktor nevyloučil alergii právě na ta antib. nebo v jeho věku možná i spalničky!! Dostal mast na sklidnění a nakázal klid na lůžku. Nejdřív svědění nebylo tak intenzivní, ale po dvou dnech to začalo. Mast moc nepomáhala,tak přišlo opět na řadu moje vyzkoušené 100%aloe!!

Mast používáme podle rady lékaře ráno a večer, ale mezi tím mažeme a mažeme s aloe. Sice se pupínky ještě moc nehojí, ale se svěděním si poradíme!


Všem vřele doporučuji.  Nepatří k nejlevnějším, ale pomůže a to je hlavní a dlouho vydrží.

Tato investice se Vám opravdu vyplatí!!

Máte-li zájem o tento výrobek - najdete ho zde


>>> Eshop <<<


 

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg