Přírodní doplňky stravy


fin Fosfotabs

Zdroj přírodního lecitinu a manganu
Přípravek obsahuje sójový lecitin a mangan. Lecitin má příznivý vliv na činnost mozku, pečuje o dobrý stav cév a pomáhá udržet optimální hladinu cholesterolu. Mangan patří mezi antioxidanty, je důležitý pro tvorbu energie a dobře fungující imunitní systém.
Balení: 150 tablet


(id:300 996)
620,-
dostupnost: skladem

fin Fosfotabs

(doplněk stravy)

Zdroj lecitinu a manganu

Fosfotabs obsahuje speciální lecitin, mangan, k dostání je ve formě tablet. Mangan je stopový prvek, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, pečuje o dobrý stav kostí, napomáhá tvorbě pojivových tkání, podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je tak součástí jejich ochrany před působením volných radikálů.

Mezi evropskými odborníky i nadále probíhají diskuse, zda povolit formulace týkající se pozitivního vlivu lecitinu např. na paměť, duševní výkon či metabolismus tuků.

Fin FOSFOTABS - doplněk stravy

Složení 1 tablety: lecitin; látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý; citrát manganatý; L-askorbová kys. (antioxidant).

Obsah účinných látek ve 2 tabletách (% denní referenční hodnoty příjmu): mangan 1 mg (50%).

Obsah: 150 tablet/60 g

Doporučené dávkování: 2 tablety. Návod k použití: ráno a v poledne s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, PSČ 739 94, Česká republika

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

EAN: 6428300001024


 

TOPlist
Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg