Přírodní doplňky stravy

E-Shop - ON-LINE obchod > Přírodní doplňky stravy > fin Chloretabs velký - řasa chlorella

fin Chloretabs velký - řasa chlorella

Přípravek se získává z nutričně velmi bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa, která je vynikajícím zdrojem chlorofylu. Je vhodná pro očistnou kúru našeho těla, napomáhá vylučování škodlivých látek a těžkých kovů z organismu, podporuje dobrou činnost střev.
Balení: 290 tablet


(id:300 961)
995,-
dostupnost: skladem

fin Chloretabs

(doplněk stravy)

Obsahuje sladkovodní řasu chlorellu

Chloretabs se získává z nutričně bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Je zdrojem chlorofylu, CGF růstového faktoru, proteinů a vlákniny, které ve vzájemné spolupráci pomáhají při čištění střeva - chlorella je tak nápomocná při očistě organismu, přispívá k vylučování škodlivých látek z těla. Je vhodná pro osoby dodržující očistné diety či půsty. Pomáhá zvýšit vitalitu organismu, má kladný vliv na prospěšnou střevní mikroflóru i na posílení imunitního systému.

Na začátku užívání přípravku se doporučuje brát 1 tabletu denně, poté 2 tablety a postupně přidávat na max. 5 tablet denně. Vždy nalačno a dostatečně zapít, nejlépe další půlhodinu nic nepřijímat ústy.

Fin CHLORETABS - doplněk stravy

Složení 1 tablety: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa 356 mg, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý.

Obsah účinných látek v 5 tabletách: prášek z řasy Chlorella pyrenoidosa

1780 mg.

Obsah: 290 tablet/ 116 g

Doporučné dávkování: 5 tablet denně.

Návod k použití: 3 tablety ráno, 2 tablety v poledne, vždy s dostatečným množstvím tekutiny 30 minut před jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Česká republika

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

EAN: 6428300002861


zkušenost:

Zuzana S. - moje opravdu skvělá a očisťující zkušenost je z řasou chlorelou - po letech problémů s nepravidelným vyprazdňováním (zácpami) se mi po jedné 3 měsíční kůře vše upravilo na denní pravidelnost a ještě jsem učinila dobře vyčištěním svých střev. Nyní užívám preventivně vždy malé balení tak 2 x do roka. Určitě doporučuji

 

Dobrý den, Fin Chloretabs je, myslím, hodně kvalitní a ze začátku působil přípravek víc projímavě, což asi splnilo účel, teď když si tělo na přípravek zvyklo, je to ok.

 


 

TOPlist
Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg