Kosmetika Lander‚ Daina‚ Anian

E-Shop - ON-LINE obchod > Kosmetika Lander‚ Daina‚ Anian > Goji - čistící obličejový gel antioxidační

Goji - čistící obličejový gel antioxidační

Antioxidační kosmetika z Goji a granátového jablka
Gel je určen pro pravidelné čistění pleti na obličeji. Zbavuje nečistot a nadbytečného kožního mazu, uvolňuje póry a zmírňuje nedokonalosti, působí na ozdravení pokožky.
Výrobce: Anian
Balení. 150 ml


(id:804001)
200,-
dostupnost: skladem

Gel je určen pro pravidelné čistění pleti na obličeji. Zbavuje nečistot a nadbytečného kožního mazu, uvolňuje póry a zmírňuje nedokonalosti, působí na ozdravení pokožky.
Malé množství gelu naneste na obličej lehkou kruhovou masáží, poté opláchněte vodou. pleť je připravena k nasesené krému.
Dermatologicky testováno
 
NOVÁ antioxidační řada kosmetiky, která využívá mimořádně přiznivých účinků plodů GOJI a granátového jablka.
Tato kombinace je na našem trhu ojedinělá. Vynikající vlastnosti tohoto červeného ovoce, množství aktivních látek a ověřené antioxidační účinky nabízí pleti specifickou péči a účinné ošetření přírodními aktivními složkami.
Antioxidanty zpomalují stárnutí, a stárnout přece nikdo nechce !
Všechny produkty "Čínská goji kustovnice" najdete v našem e-shopu .

Goji - kustovnice čínská  se používá v celé Číně staletí jako omlazující ovoce. Vzhledem se nápadně podobá šípku, sušená pak vypadá jako větší červené borůvky.Chuť plodů je však sladší než šípek a bez kyselého dozvuku.
Je znám svou mnohostrannou prospěšností na lidský organizmus, a to jak v mladém, tak i pokročilém věku, přičemž nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky.
Goji rostou v úrodné půdě himalájských podhůří na středně velikých keřích. V těchto oblastech, kde jsou Goji běžnou součástí jídelníčku, najdeme obyvatelstvo s nejdelším průměrným věkem na Zemi. Tradiční čínská medicína od nepaměti považuje Goji za léčivou potravinu podporující dlouhověkost, vitalitu a sexuální potenci.

Ovoce plné vitamínů a antioxidantů
Obsahují vitamíny C, B1, B2, B6 a E. Musíme zmínit také protizánětlivý činitel betasisterol. Tento rostlinný sterol se dnes využívá při podpůrné léčbě zvýšené hladiny cholesterolu, dále při problémech s prostatou a má také protizánětlivý účinek. Naprosto unikátní pro Goji je pak skupina lycium polysacharidů. To jsou výjimečně silné antioxidanty, tedy látky, které neutralizují volné radikály.
Tím pomáhají zabraňovat poškození buněk a stárnutí organismu.
Kustovnice čínská obsahuje celou řadu zdraví prospěšných látek, například velké množství betakarotenu, vitamín C, B1 a B2, aktivní polysacharidy, důležité aminokyseliny včetně esenciálních aminokyselin a mnoho důležitých stopových prvků (např. zinek, selen, železo, vápník atd.)
 
TOPlist
Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg