DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Speciální kosmetika Lander

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Speciální kosmetika -  kosmetika Lander, masážní gely

Výrobcem  kosmetických přípravků (NOVINKY, které v březnu obohatily sortiment FCC) je společnost LANDER®, která je nyní zpět na českém, slovenském a polském trhu. Tato firma byla založena v roce 1920 panem Charlesem H. Oestreichem s cílem vyrábět a distribuovat kosmetické výrobky zaměřené na klientky, které si kontrolují výdaje. V roce 2008 se LANDER® stal součástí společnosti Oleander Brands International, která sídlí v USA. Jejím cílem je pokračovat v tom, co již bylo vytvořeno firmou LANDER®, tzn. i nadále šířit dobrou pověst této značky na celém světě. Velice nás těší, že nyní Finclub, prostřednictvím divize FCC, nabízí svým členům a zákazníkům vybrané populární výrobky této značky.
petroleum jelly, kosmetická vazelína Lander original skin cream, hydratační a čistící krém masážní gel polar ice gel, diamond ice gel lander
 
    kosmetika Lander opět na našem trhu- jedině u nás!

Výrobky, které zde nabízíme, z velké části sami již několik let používáme a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti.

Doporučujeme

  • Mám suchou pokožku, kolena, lokty, paty- potřebuji silně promašťující přípravek – doporučujeme vazelínu
  • Chci rychlého pomocníka na úlevu od spálenin od sluníčka nebo na drobné poranění kůže – doporučujeme Aloe gel spray

Zaujal Vás sortiment?
Chcete-li podnikat v oblasti, která má budoucnost, pak jste na správné adrese. Váš koníček se může stát zdrojem Vašich příjmů – co víc si můžete přát?
Chcete více informací o našich produktech, možnostech a službách?
Jste člověk, který se zajímá o kvalitní výrobky každodenní spotřeby, o oblast zdraví, nebojí se výzev a je ochoten pracovat na splnění svých snů?
Pomáháte rádi druhým? Nabízíme vám možnost spolupráce i výhod.
 
Pokud se chcete dozvědět více,  KONTAKTUJTE MĚ  a brzy se Vám ozvu.

 POKUD HLEDÁTE: produkty a katalog Finclub cleaners and cosmetics,Finclubu,kvalitní přírodní kosmetika,Finline Gold,finské produkty,přírodní dopňky stravy,potravinové doplňky,vitamíny,produkty pro zdraví, drogerii, finedrink, zdravé nápoje,úspora, přivýdělek, práce z domu, multilevel marketing,přímý prodej, síťový marketing, speciální kosmetika, masážní gel, polar Ice gel,pleťový, hydratační, čistící krém,100% čistou vazelínu, mast proti nachlazení,100% aloe vera gel, potravní doplňky vhodné při artróze,artigel,celulitida,pleťové mléko, výrobky La Oca Codina- odstraňovač skvrn, prací gel,univerzální odmašťovač Codi energic, odstraňovač vodního kamene,Cody Cleaner,Codi ceramic- čistič sklokeramických desek,Codi - antical- odstraňovač vodního kamene, čistič skel Codi cristal, přípravky na nádobí,osvěžovač vzduchu Paris Nuit, Ambientador WC,přivýdělek,možnost kariéry,podnikání z domu, registraci, členství v FCC Clubu –TAK JSTE TU SPRÁVNĚ !

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg