DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Domácnost - doporučujeme

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Domácnost - doporučujeme výrobky...

S výrobky Codina zvládnete jakýkoliv běžný i ,,generální" úklid! Výrobky jsou vhodné i pro tzv. ,,profesionální hospodyně"

OKNA

Na pomoc si vezměte Codi cristal rozprašovač na okna a na sklo. Pokud jsou Vaše okna jen lehce zašpiněná, pak s ním zvládnete dva kroky v jednom - mytí i leštění. Pokud jsou nemytá delší dobu a jsou hodně zašpiněná, pak je musíte umýt vodou, do které můžete pro snazší práci přidat malé množství přípravku Codi Energic. Potom už jen okna vyleštíte Codi cristal rozprašovačem na okna a na sklo.
 
  
SVÁTEČNÍ nádobí, skleníky a lustry
 
Určitě opět využijete Codi cristal rozprašovač na okna a na sklo, kterým dokonale vyleštíte vitríny a jiná skla ve skříních.
Na mytí svátečního nádobí a lustrů přidejte do vody La Oca ultra na nádobí. Jeho odmašťovací síla rozzáří i dlouho nemyté nádobí a zašlý lustr.
 

KOUPELNA A TOALETA

S odstraňováním vodního kamene , který se usazuje hlavně na dveřích sprchového koutu, stěnách vany nebo na obkladech, Vám pomůže La Oca antical.
Vanu nebo obklady Vám pomůže vyčistit La Oca antical nebo Codi Energic, ale i Codi Cleaner dezinfekční čistič.
Při větším znečištění zkuste La Oca Antical aplikovat přímo na špínu a pokud se Vám v některých špatně dostupných místech zdá špína opravdu neodstranitelná, pak přivolejte na pomoc skvělé houbičky.
 
 
PODLAHA
 
Vybírat můžete z několika vůní - podle vaší chutě a nálady- Levandule, Citron, Přírodní mýdlo, Borovice.
Podlahu skvěle naleštíte a oživíte s přípravkem s voskem Kody Cera Brillo
Zrcadlo na závěr vyleští Codi Cristal rozprašovač na okna.
Na důkladnou dezinfekci i pro běžné vytírání použijte dezinfekční prostředek vhodný i pro zvířecí mazlíčky - Codi Cleaner.
Přidejte ho do vody, se kterou budete vytírat a vaše podlahy budou skutečně čisté.
Pro suché čištění na plovvoucí podlahy můžete využít čistič ve sprey Moppa.
 
 
TOALETA
 
Codi cleaner účinně likviduje bakterie a a antibakteriální účinek vydrží i několik dní.Pro odstranění vodního kamene použijte La Oca antical a WC čistič s vůní moře ;-)
A až bude Vaše toaleta čistá, tak ji nezapomeňte navoňet osvěžovačem vzduchu /nejen/na WC - Toni codi. Vybírat můžete ze dvou variant příjemných vůní.
 
 

KUCHYNĚ
Nejdřív rozlouskněte nejtvrdší oříšek - očistěte digestoř. Pomůže Vám jedinečný Codi Energic a Codi Ceramic
oba přípravky bravurně odstraňují odolnou špínu, mastnotu a lepkavé usazeniny.
Codi Energic oceníte také při použítí i na horních deskách závěsných skříněk, kde se ráda usazuje mastnota ze smažení.
 
Od digestoře se zaměřte níž - na sporák a troubu. Troubu vyčistěte s pomocí přípravku Codi Energic i Codi ceramic.
Doba působení závisí na stupni znečištění. A protože na sporáku potkáme nečistoty různého druhu, zkuste je odstranit s pomocí skvělých houbiček.
Do kuchyně určitě přizvěte i Codi cleaner dezinfekční čistič. S jeho pomocí vyčistíte místa v kuchyňské lince nebo v odpadkovém koši. Je totiž vhodný na mnoho povrchů, včetně keramiky, plastu nebo porcelánu.
A co s lednicí? Tu odmrazte a vyčistěte také přípravkem Codi Energic a Codi antibacterial.
 
Novinkou v nabídce je i čistič nerezových povrchů - Codi Inox.
Všechny povrchy nezapomeňte důkladně opláchnout čistou vodou a nechat dobře oschnout.
 
PRÁDLO
 
Prací gely od firmy Codina - Aloe a Přírodní mýdlo / 3 litry/a Black Colour /2 litry/ obsahují jemné, přírodní, nedráždivé komponenty, tekutá konzistence a přidaná neparfémovaná aviváž jsou přesně tou kombinací, která vyhovuje dospělým, dětem i novorozencům s citlivou pokožkou.
Novinkou v nabídce je i prací gel pro jemné a dětské prádlo s antialergenním účinkem
Pokud potřebujete odstranit skvrny či fleky na prádle- pomůže vám Odstraňovač skvrn La Oca nebo opět jedinečný  Codi Energic.
K dokonalosti a měkkosti vašeho prádla využijete koncentrované aviváže. Na výběr máte ze 3 variant koncentrovaných hustých aviváží.
 
 
A rada na závěr
 
Stejně jako je důležitá čistota v kuchyni, na podlahách a dezinfekce v koupelně a na toaletě, tak byste měla přistupovat i ke všem věcem, které k úklidu používáte. Různé hadříky, houbičky, hadr na vytírání, koště, kýbl, rukavice - to všechno byste měla pravidelně čistit, abyste zabránila množení bakterií.
 
Právě různé houbičky a hadříky jsou pro bakterie rájem a často je v nich více mikroorganismů než na místech, která chcete čistit. Proto dezinfikujte všechny úklidové pomůcky.
Pomůže Vám Codi Cleaner dezinfekční prostředek, který tak rozšiřuje své široké pole použití o další službu pro Vás.
 
A MÁME HOTOVO ;-)
 

Zaujal Vás sortiment?

Pokud máte zájem o zakoupení zboží - vypište si vaši objednávku do formuláře na stránce KONTAKTY. Zboží vám bude zasláno dobírkou /+ poštovné 95,-Kč/

 

Chcete více informací o našich produktech, možnostech a službách?
Jste člověk, který se zajímá o kvalitní výrobky každodenní spotřeby, o oblast zdraví, nebojí se výzev a je ochoten pracovat na splnění svých snů?
Stačí mě kontaktovat - KONTAKTY.

 

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg