Přírodní doplňky stravy

E-Shop - ON-LINE obchod > Přírodní doplňky stravy > fin Biiolicaps - Česnekový extrakt

fin Biiolicaps - Česnekový extrakt

Česnek (Allium sativum) pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a krevních tuků, je součástí péče o srdečně-cévní i trávicí systém, je nápomocný při nadýmání, pečuje o funkci jater.


(id:300 114)
580,-
dostupnost: skladem

fin Biiolicaps

(doplněk stravy)

Česnekový extrakt

Biiolicaps obsahuje česnekový extrakt zpracovaný metodou, která ho zbavuje zápachu a přitom zachovává všechny účinné látky. Složky obsažené v česnekovém extraktu mají příznivý vliv na organismus, přispívají ke zlepšení imunity, mají také antioxidační vlastnosti, které redukují škodlivé efekty volných radikálů.

Česnek (Allium sativum) pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a krevních tuků, je součástí péče o srdečně-cévní i trávicí systém, je nápomocný při nadýmání, pečuje o funkci jater.

Fin BIIOLICAPS - doplněk stravy

Složení 1 kaps.: slunečnicový olej, modifikovaný škrob (želírující látka), glycerin (zvlhčující

látka), karagenan (irský mech, želírující látka), koloidní oxid křemičitý (látka protispékavá), hydrogenfosforečnan sodný (regulátor kyselosti), bezzápachový česnekový extrakt 2 mg, lecitin (želírující látka)

Obsah účin. látek v 1 kaps.: slunečnicový olej 386 mg, bezzápachový česnekový extrakt 2 mg.

Obsah: 120 kaps./70 g

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.

Návod k použití: ráno s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Česká republika

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

EAN: 6428300003097


 

TOPlist
Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg