Přírodní doplňky stravy

E-Shop - ON-LINE obchod > Přírodní doplňky stravy > Extrakt z ořešáku černého - fin Antipa-rasitis (bez alkoholu)

Extrakt z ořešáku černého - fin Antipa-rasitis (bez alkoholu)

Extrakt ze slupek amerického ořešáku černého (Juglans nigra) používali v minulosti indiáni jako pomoc u nejrůznějších onemocnění. Dnes je považován za nejúčinnější přírodní prostředek proti střevním parazitům a jejich vývojovým stádiím.


(id:300 150)
460,-
dostupnost: skladem

fin Antipa-rasitis

(doplněk stravy)

Extrakt z ořešáku černého

Extrakt ze slupek amerického ořešáku černého (Juglans nigra) byl již v minulosti používán indiánskými kmeny, zejména při očistě střevního traktu od usídlených parazitů. Mnohdy jsou to právě paraziti, kteří snižují účinnost obranyschopnosti, narušují rovnováhu a vitalitu organismu. Parazit je organismus žijící na úkor svého hostitele, získává z něho živiny a poškozuje ho. Do těla se dostává nejčastěji běžnou stravou a vodou. Postupné osidlování těla parazity v sobě skrývá mnohá nebezpečí, která se mohou projevit až za několik let.

Fin ANTIPA-RASITIS free alkohol - doplněk stravy se sladidlem

Složení: glycerol (sladidlo) 51%, čištěná voda, extrakt ze slupek ořešáku černého (Juglans nigra) 14000 mg, sorban draselný (konzervační látka)

60 kapek (2 ml) extraktu odpovídá: 340 mg slupek ořešáku černého.

Obsah: 100 ml

Doporučené dávkování: 20 kapek 3x denně. Návod k použití: ráno a v poledne 20 minut před jídlem, večer hodinu po jídle, smíchat s vodou. Nepřekračovat denní dávkování a nepoužívat déle než 6 týdnů. Výrobek není určen dětem do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí.  Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s.,  Vendryně 144, 739 94 Česká republika

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland


zkušenost:

Zuzana S. - Proč se pejsci pravidelně odčervují a my lidé ne? Od té doby /začátek roku 2014/, co máme malého pejska, který je sice pravidelně odčervován, jsem začala také preventivně ,,odčervovat,, sebe ;-). Proč? Když vidím, co všechno dokáže očmuchat a při představě, co mu zůstává na tlapičkách.. a pak mě láskyplně ohubičkuje... zvolila jsem tuto prevenci 2x do roka po dvou baleních.

 

TOPlist
Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg