Přírodní doplňky stravy


fin Relaxinis

Relaxinis obsahuje směs několika bylinek, které se velmi dobře uplatňují proti depresím a při lehkých poruchách nespavosti. Pomáhá usnout klidně a hluboce, což je to, co si většina lidí, které trápí nepříjemné myšlenky a z nich plynoucí nespavost, vroucně přeje.
Balení: 50 ml


(id:300 887)
395,-
dostupnost: skladem

fin Relaxinis

(doplněk stravy)

Extrakt z mučenky, chmele a vřesu

Relaxinis obsahuje výtažky z mučenky, chmele a vřesového květu. Tyto byliny přispívají ke zklidnění organismu, jsou užitečné v zátěžových a stresujících situacích.

Mučenka pletní (Passiflora incarnata) pomáhá ulevit nervovému napětí, podporuje duševní harmonii při stresu, pomáhá udržet hluboký spánek, přispívá k optimální relaxaci.

Chmel otáčivý (Humulus lupulus) podporuje zdravý spánek, napomáhá relaxaci, duševní i fyzické pohodě, podporuje trávení, přispívá k fungování střevního traktu.

Vřes obecný (Calluna vulgaris) má příznivý vliv na močový trakt, pomáhá odstranit škodlivé metabolity z těla.

Doplněk stravy FIN RELAXINIS

Složení/obsah účinných látek v 10 kapkách (0,4 ml): extrakt z mučenky 55%, z chmelu 25%, z vřesu 20%. Obsah alkoholu je 57%.

Obsah: 50 ml (-5%)

Doporučené dávkování: 10 kapek 3x denně.

Návod k použití: ráno, v poledne a večer, nakapat do vody, po jídle. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen dětem, k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

EAN: 6428300004230


 

 

TOPlist
Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg