Přírodní doplňky stravy

E-Shop - ON-LINE obchod > Přírodní doplňky stravy > fin Slimcaps Spalovač tuků nové generace

fin Slimcaps Spalovač tuků nové generace

patentovaný citrusový extrakt Sinetrol®XPur.Sinetrol® podporuje likvidaci tuků tak, že jeho jednotlivé složky působí synergicky, tj. společně. Podporují rozklad tukových buněk na glycerol a volné mastné kyseliny, které jsou důležitým zdrojem energie pro práci svalů, srdce, jater a ledvin.
Balení: 60 kapslí


(id:300147)
950,-
dostupnost: skladem

fin Slimcaps

(doplněk stravy)

Patentovaný citrusový extrakt

Slimcaps obsahuje látku Sinetrol®XPur - patentovaný extrakt získaný z citrusového ovoce (zdroj: červený pomeranč, grapefruit a pomeranč z oblasti Středozemí) a guarany.

Extrakt z rostliny Citrus aurantium pomáhá urychlit metabolismus, přispívá ke zvýšení množství energie a podporuje spalování tuků. Je užitečný při snaze o udržení správné tělesné hmotnosti, nápomocný v boji s nadbytečnými kilogramy, vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí zůstat v dobré kondici.

Fin SLIMCAPS – doplněk stravy

Složení 1 kapsle: extrakt Sinetrol®XPur 450 mg, želatina, látky protispékavé: oxid křemičitý, stearan hořečnatý, barviva: oxid titaničitý, žlutý oxid železa

Obsah účinných látek ve 2 kapslích: 900 mg patentovaného citrusového extraktu Sinetrol® XPur

Obsah: 60 kapslí / 34 g

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.

Návod k použití: 1 cps ráno a 1 cps v poledne, užít s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, PSČ 739 94, Česká republika

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

EAN: 6428300002762


 

TOPlist
Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg