Přírodní doplňky stravy

E-Shop - ON-LINE obchod > Přírodní doplňky stravy > fin Aleramis - alergie, ekzémy

fin Aleramis - alergie, ekzémy

Když alergie zaútočí, buďte připraveni
Přípravky obsahují výtažek z byliny Perilla frutescens. Jsou vyrobeny na bázi 3000 let staré receptury čínských lékařů, kteří podávali Perillu ke zmírnění alergických příznaků. Tato bylina obsahuje složky (např. histamin, IgE, TNF), které omezují aktivitu některých proalergických látek. Přípravky nezpůsobují závislost, netlumí pozornost ani nevyvolávají ospalost.
Balení: fin Aleramis (extrakt) 50 ml


(id:300 992)
535,-
dostupnost: skladem

fin Aleramis

(doplňky stravy)

Výtažek z byliny perily křovité

Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí. Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy.
Aleracaps má podobu kapslí, je vhodný např. pro osoby, které mají problém s polykáním kapslí - mohou tobolku „otevřít“ a její obsah vysypat. Aleramis je tekutý extrakt, užívá se vnitřně, příp. je možné ho použít k potírání pokožky (např. po bodnutí hmyzem).
Tyto bylinné produkty nesnižují pozornost, nevyvolávají ospalost a nevytvářejí návyk.

Fin ALERAMIS - doplněk stravy

Složení: 100% extrakt z Perilly frutescens. Obsah alkoholu činí 10%.

1 ml extraktu odpovídá: 5 g čerstvých listů Perilly.

Obsah: 50 ml

Doporučené dávkování: 30 kapek 2x denně. Návod k použití: ráno a v poledne po jídle, nakapat do tekutiny. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen dětem do 10 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s.,  Vendryně 144, 739 94 Česká republika

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

EAN: 6428300004360 


 

TOPlist
Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg